Aktualności

 

W przytulnym zakątku, tętniącej życiem, praskiej części Warszawy jest Nawijka, Szkoła Języków Obcych. Nawijka to niesamowite miejsce, pełne uśmiechów, życzliwości i języków obcych.  

Nawijka nie jest zwykłą szkołą językową. To inspirująca przestrzeń, w której prowadzone lekcje i kursy są elementem służącym rozwojowi językowemu i dobremu samopoczucie. Nawijka jest wyjątkowa bo skradła serca nas wszystkich, którzy ją tworzymy. Dbamy by było to miejsce pozytywne i wspierające. Pokrzepiamy słodkimi przekąskami, ale przede wszytkim nowymi spotkaniami, przeżyciami i wiedzą, .

Nawijkowa biblioteka, to ksiązki i prasa w wielu językach, które są paszportami do różnych światów i historii:) W naszej małej księgarni z książkami Usborne jest wiele atrakcji dla młodych czytelników. A w naszej kawiarni dostaniecie ulubione napoje, a także wspaniałe desery. 

Magia wydarza się w Nawijce za każdym razem gdy spotykamy się z naszymi uczniami. A gdy zjawiają się nasi najmłodsi kursanci wszyscy zyskujemy dodatkową porcję radości. Maluchy w wieku już 2 lat przychodza do nas na zajęcie z misiem Teddy Eddie. I od pierwszych spotkań zyskują prawdziwą językową fascynację. 

W Nawijce dbamy o rozwój językowy i o ciekawość, która jest paliwem dla głowy. Nawijka to miejsce gdzie spotykasz interesujących ludźmi i uczestniczysz we wspaniałych warszatatach.

O wszystkim możecie dowiedzieć się tutaj i zawsze na bieżąco na naszym FB.