Gordonki

Wiemy jak ważny jest wszechstronny rozwój już od najwcześniejszych chwil życia, dlatego przez kilka lat  w Nawijce organizowaliśmy umuzykalniające zajęcia gordonkowe. Zawsze towarzyszyło nam jednak poczucie, że możemy robić więcej.  Tak się stało. Teraz Nawijka jest strategicznym partnerem Misia Joga - dobrego, pełnego troski żłobka i przedszkola. Miś Joga to wspaniałe miejsce dla najmłodszych dzieci, dbające o ich szczęście i wszechstronny rozwój. Miejsce, które z dumą wspieramy prowadząc w nim codzeinne zajęcia języka angielskiego.

  • W Nawijce i w Misiu Joga wszyscy kochamy muzykę i dlatego to właśnie muzyka jest nieodłącznym elementem naszych aktywności. Muzyka wzbogaca zdolność postrzegania i wyobrażania świata. Muzyka jest językiem, który włączony w sposób radosny do codziennych doświadczeń malucha, staje się jego naturalnym środkiem wyrazu i zwiększa jego zdolność do wyrażania siebie i swoich emocji.
  • W Misiu Joga muzyka jest bardzo ważnym elementem zajęć. Nauczanie muzyki od pierwszych chwil życia wspomaga ogólny rozwój psychiczny i fizyczny dziecka. Częste spotkania z muzyką wzmacniają u dzieci wrażliwość na dźwięk, umiejętność śpiewania i improwizacji, poczucie rytmu, potrzebę poruszania się, a w dalszej przyszłości ułatwiają naukę języków czy matematyki...